Jdi na obsah Jdi na menu
 


VDN pomocí lidí.

stastny-vendelin3.jpgVelmi dobrou náladu lze snadno získat a udržet si ji pomocí společnosti lidí, se kterými se stýkáte.

Velmi však záleží na tom, aby daná společnost nebo jednotlivec na vás působili pozitivním dojmem. Jak se to pozná?  Mohu napsat, že to jsou lidé usměvaví, příjemní, hodní atd. Ale dejte na svůj instinkt (viz Čeho se vyvarovat). Zkrátka,  jsou to lidé, se kterými je Vám dobře.

Pokud nemáte tu možnost ovlivnit složení Vaší společnosti, pak se na svou přítomnost dívejte z nadhledu a pokuste se na tyto lidi působit pozitivně a tím měnit jejich negativní chování v kladné. 

 

Roman Březina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozitivita

(Barbora, 4. 6. 2013 0:02)

Tento pátek jsem se zůčastnila jednoho koncertu, když přišla kapela na podium, tak mě okamžitě naskočil úsměv. Není to skupina, kterou nějak poslouchám nebo, že bych byla nějak okouzlená frontmenem. Tam bylo krásný to, jak z nich sálala pozitivita, oni byli jeden velký upřímný úsměv, to opravdu zahřálo u srdíčka, krásně mě to nabylo pozitivní energií:)) Je fajn, když vás někdo mile překvapí:)) tak jen úsměv na rty