Jdi na obsah Jdi na menu
 


Láska Vám splní Vše

Toužíte po něčem?

Máte své sny?

Chcete změnit svůj život k lepšímu, ale nevěříte, že se vám to podaří?

Člověk dokáže cítit pouze dva pocity, těmi jsou láska a strach, v nejrůznějších podobách. Již dávno před tisíci lety mocní věděli, že strachem se lidé dají manipulovat, řídit a ovládat prakticky neomezeně. Proto se strach v lidech pěstuje a vytváří od minulosti až po současnost. Strach nám krom jiného brání vystoupit z naší komfortní zóny a začít aktivně ovládat svůj vlastní život.

Každý z nás má svůj život ve svých rukou. Nenechme si život diktovat jinými, například televizí, rozhlasem nebo jinými médii. Média jsou ohromnou zbraní pro mocné, krom toho, že pomocí médií v nás vytvářejí strach, také nám určují jak máme žít, co máme jíst, kam jezdit co kupovat, koho volit a vůbec říkají nám co je špatné a co dobré. Záleží na nás zda se diktátu "mocných" podrobíme, nebo jestli přestanem ohýbat hřbet a hltat návod na život od jiných. Možná ani nevíte, že to děláte, je to pro vás už automatické chování, už si nic jiného ani nedokážete představit. Chce to odvahu, udělat ten první krok. Možná budete zprvu u druhých budit posměch, nevoli, nepochopení, ale časem pokud vydržíte, posměch se změní v obdiv. Možná se právě vy stanete inspirací pro ostatní.

Vezměte osud do svých rukou

Pokud se vživotě budete řídit láskou v jakékoli formě, dokážete všechno na světě a budete šťastní. Pokud lásku dáte i svému největšímu nepříteli, věřte, že všechny své nepřátele ztratíte a získáte nádherný láskou naplněný život. Milujte všechno a všechny a všechno a všichni budou milovat vás.

Roman Březina

 

 "Obhajuj hranice svých možností a opravdu se jimi stanou"

                                                                     Richard Bach

 "Má pravdu"

                                                                     Roman Březina:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reakce

(Iveta PAVLIŠTOVÁ, 21. 5. 2013 20:13)

Zdravím, mám opravdu velkou radost, když vidím, že jsou i takoví lidé, jako vy, mladí, plní pozitivního náboje, lásky ke všem a dávají to dál. Držím palce, ať se ve všem daří! Iveta P.

Re: Reakce

(Barbora, 22. 5. 2013 19:38)

Naprosto s tebou souhlasím:)) Teorii bych zvládala, jen si to v sobě nějak přeprogramovat..., jsou určitý situace u kterých ten vnitřní klid nějak nenacházím, ale dělám na tom, snad si to v sobě nějak porovnám:)) jinak všem jen samé úsměvy:)

díky

(Lenka, 3. 2. 2013 8:50)

Děkuji Ti,za tyto stránky,moc mi pomáhají a určitě i někomu jinému,díky pa