Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bůh je Láska

Nosím na krku od svých deseti let křížek s vyobrazením Ježíše Krista. Našel jsem ho ve skříni. Byl mé maminky, která, ho měla z nějaké pouti. Nosím ho neustále již 23 let a často se mě lidé ptají zda, když nosím křížek, věřím v Boha. Vždycky jsem odpovídal, že jsem věřící, ale nejsem pobožný, že věřím v toho svého Boha.

Až nyní poznávám, jakou jsem měl pravdu, přesto že jsem byl velice mladý a svět jsem skoro neznal. Nyní vím, že boha si každý nosíme v sobě, jen o tom většina lidí neví. Bůh není stařík s plnovousem, který sedí v nebi a kouká na nás. Tuto tezi si lidé často představují, protože cítí potřebu si své představy nějak zhmotňovat.

Každý si svého boha nosíme v sobě, protože Bůh je Láska. Pokud začneme přistupovat ke všemu s láskou a pokorou poznáme Boha. Vesmírný zákon rezonance nám totiž začne přitahovat to, co my vysíláme světu, pokud to bude zloba a nenávist, což je opak boha, kterého si zase lidé zhmotňují jako rohatého čerta nebo satana, dostane se nám jen zlo a utrpení. Pokud budeme světu dávat lásku, úctu a dobrosrdečnost, vše se k nám zase vrátí zpět v podobě chování ostatních lidí vůči nám. Věřte tomu nebo ne, ale je to tak, znám to z vlastní zkušenosti.

Lidé si svůj svět vytváří sami, vytvářejte si ho láskyplně a on takový bude

Roman Březina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář